Vyhledávač

Načítání

MENU

Učitelé

FOTO v roce: 1999, 2000, 2001, 20022003, 2004, ..., 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017,...

 titul, jméno, příjmení

třídní

vyučující předmětů

E-mail  
Web  

Konzultační hodiny
(kabinet ve škole)

Ing. Josef Coufal

 

praxe
chov zvířat

coufal@szes-la.cz

 Pá: 11:00 – 11:30
 (hlavní budova – přízemí)

Mgr. Martina Dolečková

4.B

výchovný poradce
český jazyk

psychologie

doleckova@szes-la.cz

 St: 7:30 – 8:50
 (hlavní budova – 1. patro)

Ing. Irena Ehlová

3.A

biologie a ekologie
pěstování rostlin
ochrana rostlin

ehlova@szes-la.cz
Irena Ehlová  (facebook)

 St: 10:00 – 11:00
 (hlavní budova – 1. patro)

Mgr. Emil Fogl

3.C

matematika
informační technologie

fogl@szes-la.cz
Emil Fogl  (facebook)

 Čt: 15:00 – 16:30
 (hlavní budova – 2.patro)

Mgr. Radovan Foldyna

 

anglický jazyk

radovan.foldyna@email.cz

 Út: 11:45 – 12:30
 (hlavní budova – 2.patro)

MVDr. Hana Honsová

 

chirurgie a ortopedie
reprodukce zvířat
praxe

anah-avosnoh@email.cz

 Čt: 13:30 – 14:00
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. David Hruška

 

ředitel školy
reprodukce zvířat

hruska@szes-la.cz

 Út: 12:35 – 14:10
 (hlavní budova – přízemí)

Mgr. Lenka Chrobáková

4.A

tělesná výchova
motorová vozidla - zdravověda

chroby@szes-la.cz

 Po: 12:30 – 13:15
 (hlavní budova – suterén)

Mgr. Radmila Janoušková

 

anglický jazyk
seminář z anglického jazyka

janousek@szes-la.cz

 Čt: 11:00 – 12:00
 (hlavní budova – 1.patro)

Bc. Renata Kalousová

 

jezdectví

kalousova@szes-la.cz

 

Ing. Miluše Klížová

 

vedoucí učitelka praxe
anatomie

praxe

klizova@szes-la.cz

 Pá: 7:00 – 10:00
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. Pavlína Košťálová

 

hygiena a technologie potravin
laboratorní technika

 

 

 Út: 11:00 – 11:30
 Čt: 12:30 – 13:00
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. Darie Kotyzová

 

jezdectví
teorie jízdy

chov zvířat
rozvoj venkova a agroturistika
výživa a dietetika zvířat

kotyzova@szes-la.cz

Čt:  9:00 – 10:00
 (stará budova – 1.patro)

Mgr. Veronika Krislová

 

základy latiny
občanská nauka

vkrislova@gmail.com

 St: 12:00 – 12:30
 Čt:   7:30 –   8:00
 (hlavní budova – 2. patro)

Mgr. Tereza Krištofová

 

chemie
matematika
informační technologie
seminář z chemie

kristofova@szes-la.cz

 St: 7:30 – 8:50
 (hlavní budova – 1.patro)

Jaromír Kubeš

 

řízení motorových vozidel

kubes@szes-la.cz

 Po: 7:30 – 8:00
 (budova autoškoly)

Jaroslav Marvan

 

jezdectví – vozatajství

 

 

Ing. Jitka Motlová

2.B

chemie
tělesná výchova

jitkamotlova@seznam.cz

Jitka Motlová (facebook)

 St: 10:00 – 10:45
 (hlavní budova – 1.patro)

Mgr. Jiří Novotný

 

tělesná výchova

 

 

Zdeněk Paďour

 

motorová vozidla
řízení motorových vozidel

padour@szes-la.cz

 Po: 13:00 – 13:30
 (budova autoškoly)

MVDr. Iva Podhorná

2.C

mikrobiologie a parazitologie
anatomie
nemoci zvířat
praxe

podhorna@szes-la.cz

 Čt: 800 – 8:50
 (hlavní budova – přízemí)

Mgr. Daniela Pravdová

 

zástupce ředitele
matematika
zeměpis

pravdova@szes-la.cz

 Čt: 14:30 – 16:30
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. Rudolf Rabas

 

chov zvířat
praxe

rabas@szes-la.cz

 Po: 13:25 – 14:10
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. Jan Račanský

 

řízení motorových vozidel
praxe

 

 

Ing. Hana Stehlíková

1.C

canisterapie
kynologie a kosmetika zvířat
chov a choroby drobných zvířat
výživa a dietetika zvířat
chov koní

praxe

stehlikova@szes-la.cz

 St: 11:45 – 12:30
 (stará budova – 1.patro)

Mgr. Pavel Studený

 

 

český jazyk a literatura
občanská nauka

studeny@szes-la.cz

 Út: 8:00 – 8:50
 (hlavní budova – 1.patro)

MVDr. Miroslav Šilar

 

myslivost

 

 

Ing. Vlastimil Šimko

 

fyzika
základy mechanizace
stroje a zařízení
praxe

simko@szes-la.cz

 Po: 12:35 – 14:10
 (hlavní budova – suterén)

Bc. Michaela Špičáková

 

jezdectví
praxe

spicakova.michaela
@gmail.com

 Po: 15:00 – 16:30
 (hlavní budova – 1.patro)

MVDr. Dominika Švehlová

3.B

anatomie a fyziologie zvířat
patologie
chirurgie
nemoci zvířat
praxe

svehlova@szes-la.cz

d.svehlova@post.cz

 Út: 12:35 – 13:20
 (stará budova – 1.patro)

Mgr. František Teichman 

1.B

biologie a ekologie
obnovitelné zdroje
seminář z biologie

frantisek.teichmann
@seznam.cz

Út: 8:05 – 8:50
 (hlavní budova – přízemí)

Mgr. Lenka Tejklová 

1.A

matematika
seminář z matematiky
informační technologie

tejklova@szes-la.cz

 Čt: 15:00 – 16:00
 (hlavní budova – 2.patro)

Ing. Jaromíra Tmějová

 

ekonomika a podnikání
účetnictví
právo

praxe

tmejova@szes-la.cz

 Út: 8:15 – 8:45
 (hlavní budova – přízemí)

Mgr. Martina Tomková

4.C

anglický jazyk
seminář z anglického jazyka

mtomkova@email.cz

 Po: 10:05 – 10:35
 (hlavní budova – 2.patro)

Mgr. Vladimíra Zatloukalová

2.A

anglický jazyk
konverzace v anglickém jazyce
seminář z anglického jazyka

zatloukalova@szes-la.cz

 Po: 10:05 – 10:50
 (hlavní budova – 2.patro)

Ing. Věra Zemanová

 

 

účetnictví
dějepis

občanská nauka
praxe

zemanova@szes-la.cz

 Út: 8:15 – 8:45
 (hlavní budova – přízemí)

Ing. Petra Zíková

 

 

anglický jazyk
ekonomika a podnikání

zikova@szes-la.cz

 St: 14:15 – 14:50
 (hlavní budova – 2.patro)