Vyhledávač

Načítání

MENU

Maturitní komise – 2017

Jmenování maturitních komisí PODZIM 2017

 


třída 4. A

Termín

Praktická část

14. 9.2017

DT a PP spol. části

4. 9. 2017 – 8. 9. 2017

Profilová část
+ ústní společná část

15. 9. 2017

Předseda

Ing. Bohumil Kudyn (SŠZ a VOŠ Chrudim)

Místopředseda

Ing. Rudolf Rabas

Třídní učitel

Ing. Věra Zemanová

 Zkouška

Zkoušející / hodnotitel

Přísedící

Praktická zkouška z odb. předmětů-PZP

Ehlová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal

Kotyzová, Rabas

Praktická zkouška z odb. předmětů-PZK

Ehlová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal

Kotyzová, Rabas

Český jazyk a literatura - CJL

Studený

Dolečková

Anglický jazyk - ANJ

Tomková

Zíková

Zemědělské předměty - chov zvířat a pěstování rostlin - ZEMP

Rabas, Ehlová

Ehlová, Rabas

Zemědělské předměty - chov koní, hosp. zvířat a pěstování rost. - ZEMK

Ehlová, Kotyzová, Rabas

Rabas, Ehlová, Kotyzová

Ekonomika - EKO

Zemanová

Tmějová

Chov koní – nepovinná zkouška

Kotyzová

Stehlíková

 

 

 


 
třída 4.B, 4.C, 4.V

Termín

Praktická část

14. 9.2017

DT a PP spol. části

4. 9. 2017 – 8. 9. 2017

Profilová část
+ ústní společná část

15. 9. 2017

Předseda

Ing. Josef Novák  (SŠZ a VOŠ Chrudim)

Místopředseda

Ing. Darie Kotyzová

Třídní učitel

Mgr. Pavel Studený, Ing. Petra Zíková

 Zkouška

Zkoušející / hodnotitel

Přísedící

Praktická zkouška z odb. předmětů. - PZV

Podhorná, Rabas,
Honsová, Hruška

Honsová, Podhorná

Český jazyk a literatura - CJL

Dolečková, Studený

Studený, Dolečková

Anglický jazyk - ANJ

Zíková, Janoušková,Tomková

Tomková,Janoušková

Veterinární předměty - VET

Podhorná, Švehlová, Honsová

Švehlová, Honsová, Podhorná

Zemědělské předměty - ZEM

Honsová, Kotyzová,
Stehlíková, Rabas

Stehlíková, Kotyzová, Honsová

Ing. David Hruška

ředitel SZeŠ Lanškroun

26. června 2017



 

 


Jmenování maturitních komisí JARO 2017

 


třída 4. A

Termín

Praktická část

15. 5.2017 – 16. 5. 2017

DT a PP spol. části

2. 5. 2017 – 9. 5. 2017

Profilová část
+ ústní společná část

17. 5. 2017 – 19. 5. 2017

Studijní volno
„Svatý týden“

4. 4. 2017 + 5. 5. 2017 – 11. 5. 2017

Předseda

Ing. Bohumil Kudyn (SŠZ a VOŠ Chrudim)

Místopředseda

Ing. Rudolf Rabas

Třídní učitel

Ing. Věra Zemanová

 Zkouška

Zkoušející / hodnotitel

Přísedící

Praktická zkouška z odb. předmětů-PZP

Ehlová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal

Kotyzová, Rabas

Praktická zkouška z odb. předmětů-PZK

Ehlová, Kotyzová, Rabas, Šimko, Coufal

Kotyzová, Rabas

Český jazyk a literatura - CJL

Studený

Dolečková

Anglický jazyk - ANJ

Tomková

Zíková

Zemědělské předměty - chov zvířat a pěstování rostlin - ZEMK

Rabas, Ehlová

Ehlová, Rabas

Zemědělské předměty - chov koní, hosp. zvířat a pěstování rost. - ZEMP

Ehlová, Kotyzová, Rabas

Rabas, Ehlová, Kotyzová

Ekonomika - EKO

Zemanová

Tmějová

Chov koní – nepovinná zkouška

Kotyzová

Stehlíková

 

 

 


 
třída 4. B

Termín

Praktická část

15. 5.2017 – 17. 5. 2017

DT a PP spol. části

2. 5. 2017 – 9. 5. 2017

Profilová část
+ ústní společná část

18. 5. 2017 – 22. 5. 2017

Studijní volno
„Svatý týden“

4. 4. 2017 + 5. 5. 2017 – 11. 5. 2017

Předseda

Ing. Josef Novák  (SŠZ a VOŠ Chrudim)

Místopředseda

Ing. Darie Kotyzová

Třídní učitel

Mgr. Pavel Studený

 Zkouška

Zkoušející / hodnotitel

Přísedící

Praktická zkouška z odb. předmětů. - PZV

Podhorná, Rabas, Honsová

Honsová, Podhorná

Český jazyk a literatura - CJL

Studený

Dolečková

Anglický jazyk - ANJ

Janoušková,Tomková

Tomková,Janoušková

Veterinární předměty - VET

Podhorná, Švehlová

Švehlová, Podhorná

Zemědělské předměty - ZEM

Honsová, Kotyzová

Kotyzová, Honsová

 

 

 

 
třída 4. C

Termín

Praktická část

23. 5.2017 – 25. 5. 2017

DT a PP spol. části

2. 5. 2017 – 9. 5. 2017

Profilová část
+ ústní společná část

26. 5. 2017 – 30. 5. 2017

Studijní volno
„Svatý týden“

4. 4. 2017 + 5. 5. 2017 – 11. 5. 2017

Předseda

Ing. Josef Novák (SŠZ a VOŠ Chrudim)

Místopředseda

MVDr. Iva Podhorná

Třídní učitel

Ing. Petra Zíková

 Zkouška

Zkoušející / hodnotitel

Přísedící

Praktická zkouška z odb. předmětů. - PZV

Podhorná, Rabas, Honsová, Hruška

Honsová, Podhorná

Český jazyk a literatura - CJL

Dolečková

Studený

Anglický jazyk - ANJ

Zíková

Tomková

Veterinární předměty - VET

Honsová, Podhorná

Podhorná, Honsová

Zemědělské předměty - ZEM

Honsová, Stehlíková, Rabas

Stehlíková, Honsová

 

Ing. David Hruška

ředitel SZeŠ Lanškroun

30. ledna 2017