Vyhledávač

Načítání

MENU

Aktuality

BAKALÁŘI - webová aplikace

Vážení uživatelé

dočasné přerušení provozu webové aplikace bylo způsobeno plánovanou výměnou serveru, na kterém je tato aplikace informačního systému BAKALÁŘI provozována.

Naplánovali jsme tuto výměnu do období po pololetí, kdy je využívání aplikace mírně snížené. Nicméně technické komplikace se staly příčinou prodloužení nezbytné odstávky systému.

Obnovení plné funkčnosti aplikace proběhlo v odpoledních hodinách 20. února 2018.

Komunikace s aplikací je nově provozována na zabezpečeném protokolu https.

 


V závislosti na způsobu přístupu do aplikace:

  1. Používáte-li odkaz z úvodní stránky školního webu nebo z menu webu – nic se pro vás nemění (odkaz byl dnes 21. 2. 2018 aktualizován)

  2. Máte-li odkaz na aplikaci v záložkách svého webového prohlížeče – bude nezbytné nahradit nebo přepsat tuto záložku na novou adresu (https://szes-la.bakalari.cz)

  3. Používáte-li aplikaci "Bakaláři" v mobilním telefonu – je možné, že se vám aplikace aktualizovala automaticky (iPhone) nebo opět budete muset přepsat přihlašovací adresu školy ručně (Android), a to z původní "http://bakalari.szes-la.cz/bakaweb/login.aspx" na novou "https://szes-la.bakalari.cz"

 


Odkazy doporučované v době odstávky jsou platné trvale


Po dobu nefunkčnosti aplikace doporučuji využít náhradní řešení:


Přeji vám bezproblémové a bezpečnější využívání aplikace a v případě problémů mne neváhejte kontaktovat na obvyklé adese spravce@szes-la.cz.