Učitelé
FOTO v roce:
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, …, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020a, 2020b, 2021, 2022, 2023, 2024, …
titul, |
třídní |
vyučující předmětů |
E-mail |
Konzultační hodiny |
Ing. |
praxe |
Po: 11:00 – 11:30 (hlavní budova – přízemí) |
||
Mgr. |
3.B |
výchovný poradce |
Čt: 10:00 – 10:50 (hlavní budova – 1.patro) |
|
Ing. |
|
biologie a ekologie |
Po: 13:00 – 14:00 (hlavní budova – 1.patro) |
|
Mgr. |
4.C |
matematika |
Čt: 12:30 – 14:00 |
|
Mgr. |
anglický jazyk seminář z anglického jazyka |
radovan.foldyna@email.cz | Po: 10:05 – 10:50 (hlavní budova – 2.patro) |
|
MVDr. |
chirurgie |
|
Čt: 11:00 – 12:00 (hlavní budova – přízemí) |
|
Ing. |
ředitel školy |
Út: 9:00 – 12:00 (hlavní budova – přízemí) |
||
Ing. |
|
chov zvířat |
Po: 10:05 – 10:50 (hlavní budova – suterén) |
|
Mgr. |
|
tělesná výchova |
St: 9:00 – 10:00 (hlavní budova – suterén) |
|
Mgr. |
anglický jazyk |
Čt: 11:00 – 12:00 (hlavní budova – 1.patro) |
||
Bc. Renata Kalousová |
jezdectví | renata.kalousova@centrum.cz | ||
Ing. |
vedoucí učitelka praxe |
Pá: 7:00 – 9:00 nebo 10:00 – 12:00 (hlavní budova – přízemí) |
||
Mgr. Tererza Kočí |
chemie matematika informační technologie tělesná výchova |
koci@szes-la.cz |
St: 8:00 – 10:00 (hlavní budova – 1.patro) |
|
Ing. Pavlína Košťálová |
hygiena a technologie potravin chemie |
kostalova@szes-la.cz | Po: 11:00 – 13:00 (hlavní budova – přízemí) |
|
Ing. |
2.A |
teorie jízdy |
(stará budova – 1.patro) |
|
Mgr. |
1.B |
anglický jazyk |
Čt: 8:00 – 10:00 (hlavní budova – přízemí) |
|
Bc. Jaromír Kubeš |
řízení motorových vozidel | kubes@szes-la.cz | Po: 9:00 – 10:30 (budova autoškoly) |
|
Jaroslav Marvan | jezdectví – vozatajství | |||
Ing. Jitka Motlová |
2.B | metodik prevence chemie seminář z chemie fyzika |
St: 11:00 – 12:30 denně: 7:15 – 8:00 (mimo Út) (hlavní budova – 1.patro) |
|
Mgr. Jiří Novotný |
tělesná výchova |
|
(hlavní budova – suterén) |
|
Zdeněk Paďour |
motorová vozidla |
Pá: 13:00 – 13:30 (budova autoškoly) |
||
MVDr. |
3.C |
mikrobiologie a parazitologie |
Út: 9:00 – 9:45 (hlavní budova – přízemí) |
|
Mgr. |
zástupce ředitele |
Út: 14:30 – 15:30 (hlavní budova – přízemí) |
||
Ing. |
chov zvířat praxe |
St: 11:00 – 12:00 (hlavní budova – přízemí) |
||
Ing. |
anatomie |
Po: 9:00 – 9:45 (hlavní budova – suterén) |
||
Ing. |
kynologie |
Út: 10:55 – 11:40 (stará budova – 1.patro) |
||
Mgr. |
1.A |
český jazyk a literatura |
Út: 8:00 – 8:50 (hlavní budova – 1.patro) |
|
MVDr. |
myslivost |
|||
Bc. |
jezdectví |
spicakova.michaela@gmail.com | Po: 10:50 – 13:25 (hlavní budova – 1.patro) |
|
MVDr. |
anatomie a fyziologie zvířat |
|||
MVDr. |
4.B |
chirurgie |
svehlova@szes-la.cz |
St: 14:15 – 15:00 (stará budova – 1.patro) |
Mgr. |
1.C |
biologie a ekologie |
Po: 15:00 – 15:50 (hlavní budova – přízemí) |
|
Mgr. |
3.A |
matematika |
Út: 13:25 – 14:30 (hlavní budova – 2.patro) |
|
Ing. |
|
ekonomika a podnikání |
Po: 9:00 – 10:00 (hlavní budova – přízemí) |
|
Mgr. |
4.A |
anglický jazyk |
Pá: 8:05 – 8:50 (hlavní budova – 2.patro) |
|
Mgr. Vladimíra Zatloukalová |
2.C | anglický jazyk seminář z anglického jazyka |
Út: 11:45 – 12:30 (hlavní budova – 2.patro) |
|
Ing. |
anglický jazyk |
Po: 9:00 – 9:45 (hlavní budova – 2.patro) |